Wyjazdy Ricosub

WRAKI BAŁTYKU

  -  
650 zł +550 zł kurs WM 1
Nasze morze to dla nurków wrakowe eldorado. A wszystko dlatego, że Bałtyk to „małosolny raj” – jest słabo zasolony, nisko natleniony. Dzięki tym unikatowym własnościom fizykochemicznym wraki konserwują się tu znakomicie! Według dawnych niemieckich szacunków na odcinku bałtyckiego wybrzeża mogą spoczywać wraki ok 2 tysięcy statków i okrętów.

Ilość osób:

8
  /  
10
  (wolnych miejsc: 2)

Safaga – Egipt - 2019

  -  
2390 PLN + 200€
Safaga to niewielka malownicza miejscowość oddalona około 50km od Hurgady Jest to wyjątkowe miejsce nie tylko dla amatorów nurkowania. Miasto, mimo, że położone blisko hoteli ,oparło się wpływom komercjalizacji dzięki czemu możemy zobaczyć prawdziwe życie mieszkańców tego rejonu. Safaga jest o wiele rzadziej odwiedzana przez turystów, dzięki czemu tutejsze rafy należą do najpiękniejszych na świecie.

Ilość osób:

8
  /  
30
  (wolnych miejsc: 22)

Meksyk 2019 - 12 dni - All Inclusive

  -  
11 600 PLN
Idealny miesiąc na wyjazd do Meksyku. Piękna pogoda i piaszczyste plaże, Przelot bezpośredni z Warszawy!!!. Hotel 4* z ALL INCLUSIVE. 6 dni nurkowych (2 dni w Centotach, 4 dni w Playa del Carmen / Cozumel).

Ilość osób:

16
  /  
20
  (wolnych miejsc: 4)

Bonaire - Styczeń/Luty 2020 - NURKUJESZ ILE CHCESZ!!!

  -  
10 800 PLN
BONAIRE - wyspa leży na Morzu Karaibskim u wybrzeży Wenezueli, stanowi część Małych Antyli, "gminę zamorską" Holandii. Wraz z Arubą i Curacao tworzy grupę wysp ABC. Wyspa jest też tzw. obszarem peryferyjnym Unii Europejskiej. Bonaire wita gości ciepłym klimatem (średnia roczna temperatura to 27 stopni) oraz wspaniałymi warunkami do uprawiania windsurfingu oraz snorkelingu. Bonaire zyskało opinię wyspy, na której turystyka rozwija się w zrównoważonym stopniu, nie zagrażając przy tym kulturze i środowisku naturalnemu.

Ilość osób:

0
  /  
14
  (wolnych miejsc: 14)