Wyjazdy Ricosub

DAHAB - PAŹDZIERNIK 2022

  -  
3599 PLN + 260EURO
Dahab to raj dla miłośników NURKOWANIA, chcących spędzić wakacje z dala od turystycznego zgiełku panującego w popularnych egipskich kurortach, z oddalonym o ok. 80 km Sharm el Sheikh. Dahab znany jest przede wszystkim z przepięknych raf koralowych. Największą atrakcją dla wielbicieli nurkowania i snorkelingu jest słynne Blue Hole – ogromna jaskinia morska w Morzu Czerwonym, szeroka na ok. 50 m i osiągająca nawet na 100 m głębokości. Dahab to również znakomite miejsce do odpoczynku w prawdziwie egipskiej, niespiesznej atmosferze. Lokalne knajpki i sklepiki, piaszczyste plaże i turkusowe morze – Dahab to prawdziwa oaza spokoju na Półwyspie Synaj.

Ilość osób:

1
  /  
30
  (wolnych miejsc: 29)

Bonaire - Listopad 2022 - NURKUJESZ ILE CHCESZ!!!

  -  
2095 USD + przelot (ok 4 300 PLN)
BONAIRE - wyspa leży na Morzu Karaibskim u wybrzeży Wenezueli, stanowi część Małych Antyli, "gminę zamorską" Holandii. Wraz z Arubą i Curacao tworzy grupę wysp ABC. Wyspa jest też tzw. obszarem peryferyjnym Unii Europejskiej. Bonaire wita gości ciepłym klimatem (średnia roczna temperatura to 27 stopni) oraz wspaniałymi warunkami do uprawiania windsurfingu oraz snorkelingu. Bonaire zyskało opinię wyspy, na której turystyka rozwija się w zrównoważonym stopniu, nie zagrażając przy tym kulturze i środowisku naturalnemu.

Ilość osób:

5
  /  
12
  (wolnych miejsc: 7)

SHARM EL SHEIKH - MAJ 2023

  -  
3955 PLN
SHARM EL SHEIKH MIEJSCE: EGIPT (wylot z Warszawy) ILOŚĆ OSÓB: 24 SHARM EL SHEIKH: Położone nad Złotą Zatoką Riwiery Morza Czerwonego, rozciąga się wzdłuż niezwykle malowniczego wybrzeża, od Parku Narodowego Ras Muhammad do zatoki Nabq.

Ilość osób:

2
  /  
50
  (wolnych miejsc: 48)